Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
kiralama1

FOTOKOPİ MAKİNESİ KİRALAMA

Uzun dönemli fotokopi makineleri kullanımı için önerilen bir sistemdir.

Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen Çukurova Büro Makinelerine  ait olup bütün giderler (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) yine Çukurova Büro Makineleri tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kağıdından ve makinanın güvenliğinden sorumludur. Ayrıca, kullanıcı ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar kopya başı çekim ücreti üzerinden ödeme yapar.

kiralama3

AYLIK KİRALAMA

Yukarıdaki uzun dönemli pakedin yanısıra, toplantı, konferans, kongre, fuar, sempozyum gibi aylık ya da kısa dönemli faaliyetler için de Kiralık Fotokopi Sistemi uygulanabilir

NEDEN KİRALAMA ? 

Çünkü kiralama ;

kiralama4

  • Firmaların teknolojilerini yenileme maliyetini ortadan kaldırarak büyük tasarruf sağlar.
  • İlk yatırım maliyetinin sıfır olması nedeniyle bu yatırıma ayrılacak kaynakların üretimde kullanılmasını sağlayarak büyük verimlilik sağlar.
  • Sürpriz faturaları ortadan kaldırarak, sağlıklı işletme giderleri bütçesi yapılmasına imkan verir.
  • Sıfır maliyetle en son teknolojiyi size sunarak ofisinizi teknoloji çöplüğü olmaktan kurtarır.
  • Kiralık Fotokopi Sistemi’ne ödeyeceğiniz tüm faturalarınızı giderinize yazarsınız. Demirbaş faturaları ile uğraşmazsınız.
  • Kiralık Fotokopi Sistemi’ne girmek ve çıkmak kolaydır. Bir kaybınız olmaz, amortisman derdiniz yoktur. Oysa kendi cihazlarınızı satmaya kalktığınızda komik fiyatlarla elden çıkarmak zorunda kalırsınız.
  • Kiralık Fotokopi Sisteminde özellikle ink jet ve küçük lazer printer  devre dışı kalacağından bunların çalıştırılması için ödenen yüksek meblağlar tasarruf edilecektir.
  • “Makinemiz arızalı, çekmiyor” veya “Daha iyi kopya için parça değiştirmemiz gerekiyor” cümlelerini duymazsınız.
  • “Bugün var yarın yok” tipi hizmet veren (veremeyen) firmalarla uğraşmaz, sinirlerinizi yıpratmazsınız.
  • Kiralık Fotokopi Sisteminde “Ne ödeyeceğinizi” bilirsiniz.

FOTOKOPİ KİRALAMA FİYATLARI

kiralama5

Fotokopi Kiralama Fiyatı, ortalama bir aralığa sahiptir fakat net bir ücreti yoktur.

 

Bunun sebebi, kullanıcının çekim adedine ve ihtiyacı olan donanıma göre değişiklik göstermesidir.

Bu yüzden fiyatlar, müşterilerimizle karşılıklı olarak görüşülüp, ihtiyaçlarının tamamen analiz edilmesinden sonra, müşteri temsilcileriniz tarafından belirlenmektedir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz fotokopi makinesine kopya başı birim fiyatı belirlemek için telefon ya da e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.