Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
kiralama

Çukurova Büro Makineleri  olarak ,  fotokopi makine  sektörümüzdeki yenilikleri ve teknolojiyi  yakından takip ederek ve güncel kalarak en son teknoloji makineleri   , kaliteli servis hizmetini, orijinal yedek parça teminini,makine kiralama  ve tüketim malzemelerini bünyemizde bulundurmaktayız. Bu nedenle her ne sebeple olursa olsun müşterilerimizin zor durumda kalmalarına engel olarak en kısa süre içerisinde en iyi çözümü sunmak bizim işimiz.

FOTOKOPİ MAKİNESİ KİRALAMA

Uzun dönemli fotokopi makineleri kullanımı için önerilen bir sistemdir.

Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen Çukurova Büro Makinelerine  ait olup bütün giderler (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) yine Çukurova Büro Makineleri tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kağıdından ve makinanın güvenliğinden sorumludur. Ayrıca, kullanıcı ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar kopya başı çekim ücreti üzerinden ödeme yapar.