Çukurova Büro Makineleri > Solutions > Yazıcı & Fotokopi Makinesi Kiralama

Yazıcı & Fotokopi Makinesi Kiralama

Kiralık fotokopi makinesi mi arıyorsunuz ?


Kiralık fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak üstün İtalyan teknolojisine sahip Olivetti doküman çözümlerini en uygun kiralama fiyatları ile Adana ve Mersin’in her köşesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun dönemli siyah beyaz ya da renkli fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı kiralama hizmetimizden faydalanan bölgenin tanınmış firmalarının iş akışlarını ne şekilde hızlandırdıklarını, maliyetlerini nasıl %30’a varan oranda azalttıklarını biliyoruz.

SliderOlivetti1

1.Uygulama

Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen Çukurova Büro Makinelerine ait olup bütün giderler (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) yine Çukurova Büro Makineleri tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kağıdından ve makinanın güvenliğinden sorumludur. Ayrıca, kullanıcı ay sonunda çekmiş olduğu kopya sayısı kadar kopya başı çekim ücreti üzerinden ödeme yapar.

2.Uygulama

Bu sistemde makinenin mülkiyeti tamamen müşteriye aittir. Bunun dışında fotokopinin ve baskının oluşmasında gerekli olan her türlü masraf (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) Çukurova Büro Makinelerine aittir (Fotokopi kağıdı hariç). Müşteri, ay sonunda çekmiş olduğu fotokopi ya da almış olduğu çıktı adedi kadar belirlenmiş kopya başı birim fiyatı üzerinden ödeme yapar.

3.Uygulama

Bu sistemde makinenin mülkiyeti Çukurova Büro Makinelerine ait olup. Kullanıcı sözleşme süresi boyunca aylık belli bir kira öder ve çekmiş olduğu kopya adedi kadar çekim ücretini de  Çukurova Büro Makinelerine yapar.

Buna karşılık Çukurova Büro Makineleri makineyi müşteride konumlandırdıktan sonra yine kopyanın oluşması için gerekli (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile; işçilik, servis ve onarım) her türlü gideri karşılar.

4.Uygulama

Yukarıdaki uzun dönemli üç pakedin yanısıra, toplantı, konferans, kongre, fuar, sempozyum gibi günlük ya da kısa dönemli faaliyetler için de Kiralık Fotokopi Sistemi uygulanabilir.

Renkli Fotokopi Kiralama

Günümüzde renkli baskılama teknolojileri sadece profesyonel alanlarda yer bulmaktan çıkmış, küçük ölçekli işletmeler ve kişisel ofislerde dahi ihtiyaç haline gelmiştir.

Büyük bölümünü, yetkilisi bulunduğumuz ve Dünya’da “Renkli Baskı” dendiğinde öne çıkan Çukurova Büro Makineleri markasının oluşturduğu ürün yelpazemizle, Renkli Fotokopi Makineleri artık sizin de işletmenizin bir parçası.

İşletmenizde Renkli Fotokopi hizmetinden faydalanmanız artık çok kolay!

Kiralık Renkli Fotokopi Sistemi sayesinde;

  • Küçük çapta matbaa işleri (kartvizit, el ilanı, afiş vb),
  • Kişisel renkli çıktı ihtiyaçları (fotoğraf, kapak vb)
  • Okullarda ihtiyaç duyulan, diploma, takdir, teşekkür, onur belgeleri ve bunlar dışında birçok ihtiyaç, Çukurova Büro Makineleri, size düşük maliyetlerle sağladığı Renkli Kiralık Fotokopi Sistemi ile sağlanabilmektedir.

Kiralık Renkli Fotokopi Sisteminde, markalarımızın, teknik ekip ve geniş ürün yelpazemizin avantajıyla Kiralık Fotokopi Sistemindeki

hizmet kalitemizden ödün vermeden Renkli baskı ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.